FRAMAT


Přejdi na obsah

podmínky

POŠTOVNÉ A BALNÉ:

Ceny poštovného se řídí dle tarifů České pošty a.s.
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí pouze na území ČR.

Poštovné činí 51 Kč,- a příplatek za dobírku je 22 Kč,-


OBCHODNÍ A DODACÍ PODMÍNKY:

V současné době vám nabízíme dopravu Českou poštou . Zboží expedujeme ze skladu zpravidla v průběhu 2 pracovních dnů.

Přeprava Českou poštou a.s.:

Česká pošta, s.p. doručí balík nejčastěji během 10 pracovních dnů.

Bankovní spojení pro platbu převodem:

GE MONEY Bank - číslo účtu/kód banky: 184531403/0600
Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky

Základní informace :

Ceny zboží a dopravy v tomto internetovém obchodě jsou uváděny včetně DPH, platí do odvolání a jsou platné pouze na území České republiky. Každá objednávka učiněná prostřednictvím tohoto internetového obchodu je považována za závaznou a vztahují se na ni ustanovení o uzavření kupní smlouvy podle § 409-470 Obchodního zákoníku. Dodané zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.
Daňový doklad Vám zašleme současně s objednaným zbožím. Budete-li však chtít zaslat fakturu/daňový doklad předem, prosíme, informujte nás o tom v poznámce Vaší objednávky.

Platební metody:

1) Dobírka - klasický způsob platby prostřednictvím České pošty, cenu zboží zaplatíte až při jeho převzetí pracovníkovi České pošty.

2) Platba převodem - zboží uhradíte příkazem k úhradě na základě podkladů, které obdržíte automaticky po vytvoření objednávky. V tomto případě může trvat připsání prostředků na náš účet až 3 pracovní dny.

Reklamace zboží:

Není-li u zboží uvedeno jinak, poskytujeme záruční lhůtu v délce 24 měsíců od okamžiku převzetí zboží kupujícím. S případnou reklamací se obracejte telefonicky nebo elektronickou poštou na operátora internetového obchodu, který Vám pomůže zařídit vše potřebné. Při reklamaci je třeba uvést důvod reklamace (popis závady) a reklamované zboží po domluvě zaslat prodejci v původním obalu, včetně kopie daňového dokladu, který slouží jako záruční list. O výsledku reklamace Vás v zákonné lhůtě informujeme na telefon nebo e-mail, který jste zadali při registraci. Náhradou za oprávněnou reklamaci může být vrácení ceny zboží nebo dodávka náhradního zboží. V případě oprávněné reklamace máte právo na náhradu poštovného.
Reklamační adresa je uvedena na stránce Kontakty.

Vrácení zboží, stornování objednávky:

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží s vyjímkou audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal (dle § 53, odst.7 Občanského zákazníku). Toto ustanovení zákona má zabránit nelegálnímu zkopírování. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, včetně veškerého dodaného příslušenství, v uvedené lhůtě poslat zpět. Po obdržení takto vráceného zboží prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku na jeho bankovní účet, a to ve lhůtě 30ti dnů od obdržení vráceného zboží. Prosíme, neposílejte zboží na dobírku; takto zaslané zboží nebude převzato.

Budete-li chtít Vaši objednávku stornovat ještě před jejím odesláním, kontaktujte nás telefonicky na číslech uvedených na stránce Kontakty.

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (podle podle § 616 Občanského zákoníku), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

Projeví-li se rozpor s kupní smlouvou během šesti měsíců ode dne převzetí věci, kupující má stejná práva jako kdyby tento rozpor s kupní smlouvou existoval již při převzetí věci. To neplatí, pokud takový postup odporuje povaze věci nebo pokud se prokáže opak.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část, jestliže nebude schopen požadované zboží dodat ve smluvené kvalitě, množství a nebo ceně, nebo v případě, že objednávka bude vykazovat závažné nedostatky, které budou znemožňovat uskutečnění obchodu. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující již zaplatil kupní cenu, bude mu tato částka vrácena zpět způsobem, na kterém se oba dohodnou.

Ochrana osobních údajů:

Internetový obchod „TERRAN“ a jeho obchodní partneři se zavazují, že všechny údaje, které o Vás získají v souvislosti s provozem tohoto obchodu, budou považovány za důvěrné a že je žádným způsobem nezneužijí, ani je neposkytnou neoprávněným osobám. Jestliže si přesto budete přát Vaše údaje vymazat, informujte nás o tom písemně na kontaktní adresu obchodu.

Závěrečná ustanovení:

Uskutečněním objednávky nebo nákupu v tomto internetovém obchodě dáváte najevo, že s výše uvedenými podmínkami souhlasíte.

V případě změny obchodních podmínek Vám můžeme po telefonické domluvě zaslat e-mailem obchodní podmínky platné v okamžiku uzavření Vaší objednávky.


(©) TERRAN 2010Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku